Serbarea de Crăciun, singura preocupare din această perioadă a elevilor și preșcolarilor

„Este săptămâna în care elevii şi preşcolarii lasă cursurile pe planul doi şi au o singură preocupare: serbarea de Crăciun. Mulţi pregătesc de mai bine de o lună evenimentul sezonului. Micii actori trebuie să înveţe poezii, colinde, cântece de sărbătoare şi chiar scenete cu tematici speciale.”
observator.tv

Scoala si Gradinitele Luca – solutia pentru o vacanta de vara memorabila a copilului tau

„Gradinitele si Scoala Luca nu sunt, pentru prima data, oaspetii nostri la Sfatul Parintilor. Am mai scris despre ei si cum reactiile si interesul fata de comunitatea lor nu au incetat sa apara, va oferim ultimele noutati despre serviciile lor, prin interviul urmator, oferit de Stela Ionescu, director general si proprietar al scolii si gradinitelor Luca.”
sfatulparintilor.ro