#ECHIPALUCA înseamnă oameni calzi, zâmbitori și primitori. Suntem o echipă minunată noi, angajații, împreună cu copiii și părinții de care ne îngrijim zi de zi. Îi lasați la noi și puteți fi siguri că vor primi tot ce au nevoie: educație, alimentație sănătoasă, sport, joacă și mai ales creativitate. Așa se dezvoltă cel mai frumos un copil. Primii pasi sunt cei mai importanți!

#ECHIPALUCA își propune, prin cele două niveluri – preșcolar și primar – să ofere opțiunea potrivită pentru părinții care doresc să-și educe copiii într-un mediu sănătos și corect. Cei mici își vor dezvolta creativitatea, mintea și spiritul, crescând într-un mediu prietenos și având parte de o educație și de o dezvoltare armonioasă.

În prezent, ne desfășurăm activitatea în următoarea componență:

Grădinița LUCA, Str. SÂNMEDRU NR. 25

• creșă
  • grădiniță

After school LUCA, zona HERĂSTRĂU, Str. INTRARE POIANA NR. 12-13

• after school

Școala Primară Luca, zona FLOREASCA, Str. SF. PETRU TEI NR. 67A-71

• clasa pregătitoare
  • clasa I-a
  • clasa a II-a
  • clasa a III-a
  • clasa a IV-a